NOCLEGI PRACOWNICZE W KOSZALINIE

Katalog usług:
Kwatery robotnicze Koszalin
Kwatery robotnicze Koszalin Rewelacyjna lokalizacja, niskie ceny oraz wysoki standard - to wszystko znajdziesz w naszych kwaterach robotniczych.Do wynajęcia krótko i długo terminowo, wysokiej klasy kwatery robotnicze z dostępem do kuchni i łazienki. Nasze kwatery robotnicze mają ściany w kolorze białym oraz duże przestrzenie jadalne, któ ... (czytaj więcej)
Noclegi pracownicze Koszalin
Noclegi pracownicze Koszalin Oferujemy tanie noclegi pracownicze w komfortowych warunkach w Koszalinie przy ulicy Zwycięstwa.Dysponujemy pokojami do wynajęcia w formie 4 os. apartamentów, o wysokim standardzie dla np ekip budowlanych. Pomieszczenia przeznaczone na tanie noclegi pracownicze z powodzeniem mogą służyć za świetnie miejsce dla url ... (czytaj więcej)
Hotel robotniczy Koszalin
Hotel robotniczy Koszalin Zapraszamy Państwa do hotelu pracowniczego, jednego z najdłużej istniejących obiektów hotelowych w mieście. Działamy od wielu lat, teraz rozszerzyliśmy ofertę o pokoje robotnicze w Koszalinie. Posiadamy pokoje czteroosobowe w formie apartamentów o pow. 38 m2.  W naszym hotelu pracowniczym przygotowal ... (czytaj więcej)
Hotel pracowniczy Koszalin
Hotel pracowniczy Koszalin Serdecznie zapraszamy do naszego hotelu pracowniczego w Koszalinie.Posiadamy pokoje czteroosobowe w formie apartamentów o pow. 38 m2. W naszym hotelu pracowniczym przygotowaliśmy komfortowe pokoje dla pracowników w formie mieszkań dwupokojowych o powierzchni 36 m2 z toaletą i prysznicem. Ściany w stonowanym ... (czytaj więcej)
Wynajem pokoi pracowniczych w Koszalinie
Wynajem pokoi pracowniczych w Koszalinie W Koszalinie prowadzimy wynajem pokoi pracowniczych.  Ponadto mają Państwo możliwość wynajęcia np dla kadry kierowniczej mieszkania dwupokojowego o powierzchni 36 m2. Posiada on w pełni wyposazoną kuchnię i łazienkę. Wynajem pokoi dla pracowników nie jest drogi w przypadku firm, ponieważ zawsze są to większe zo ... (czytaj więcej)
Tanie noclegi dla pracowników Koszalin
Tanie noclegi dla pracowników Koszalin Blisko centrum w Koszalinie oferujemy Państwu tanie noclegi dla pracowników.Koszalin jest drugim co do wielkości miastem na Pomorzu Zachodnim. Coraz częściej obserwujemy domu, w których są tanie kwatery dla pracowników i nie tylko, bowiem bliskość morza - sprzyja turyst ... (czytaj więcej)
Tanie kwatery pracownicze Koszalin
Tanie kwatery pracownicze Koszalin Posiadamy w ofercie gustownie zaaranżowane tanie kwatery pracownicze.  W ramach nich dostępne są czteroosobowe apartamenty wraz z aneksem kuchennym i łazienką. Cena zależna jest oczywiście od liczby osób oraz czasu ich przebywania. Przygotowaliśmy także ofertę dla osób indywidualnych i kadry kierowniczej ... (czytaj więcej)
Tanie noclegi pracownicze Koszalin
Tanie noclegi pracownicze Koszalin Koszalin jest prężnie rozwijającym się miastem. Przybywa u nas nowych inwestycji. W związku z tym oferujemy Państwu tanie noclegi pracownicze w formie apartamentów jednopokojowych wieloosobowych 38 m2 oraz przestronnych mieszkań dwupokojowych 36m2. Ponadto specjalnie dla kadry kierowniczej i inżynieryjnej przygotowali ... (czytaj więcej)
Tani hotel robotniczy Koszalin
Tani hotel robotniczy Koszalin Z uwagi na dynamicznie rozwijający się region zachodniopomorski, postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o tani hotel robotniczy. Posiadamy w ofercie bardzo przestronne apartamenty wieloosobowe, jednopokojowe o pow. 38 m2 i przestronnych mieszkań dwupokojowych o pow. 36 m2. Jak na tani hotel robotniczy nasz standard jes ... (czytaj więcej)
Tanie hotele pracownicze Koszalin
Tanie hotele pracownicze Koszalin Ze względu na szybko rozwijające się województwo zachodniopomorskie, rozwija się działalność tanich hoteli pracowniczych. W okolicy jest sporo tanich hoteli robotniczych, które jednak nie gwarantują takiego standardu i komfortu jak my. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom, również organizuje ... (czytaj więcej)
adres

ul. Zwycięstwa 274
75-671 Koszalin
zachodniopomorskie

phone

Zadzwoń do nas!